Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-18, 09:53   #2974
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczynt czy uzywałą któraś z was filtra Cliniqe Derma White Super City Block SPF 40?
Bo ja w sumie mam go w domu od jakiegoś czasu. Kupiłam go jak byłam jeszcze zupełnie ciemna jeśli chodzi o filtry i kupowałąm wszystko co miało logo cliniqe. Teraz jestem ciut mniej ciemna i usłyszałam o czymś takim jak foto stabilność.
I niestety nie mam składu, bo wyrzuciłam pudełko.

http://www.perfumezilla.com/images_p...-spf178490.jpg
W sumie wkurza mnie trochę jego kolor, bo jest różowo-szary i niby beztłuszczowy, ale jednak tłusty.
Niby napisane jest, że nadaje się pod makijaż, ale ja już nie wierzę w napisy na opakowaniach.




O jednak znalazłam skład:

Active Ingredients:
Zinc Oxide 8.8%, Octinoxate 7.5%, Titanium Dioxide 6.6%, Octisalate 2%
Ingredients:
Water/Aqua/Eautrioctyldodecyl Citrate, Butylene Glycol, Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Steareth-2, Silica, Aluminum Stearate, Angelica Acutiloba (Japanese Angelica) root extract, Porphyra Yezoensis (Algae) extract, Hordeum Vulgare (Barley) extract/Extrait d'orge, Zizyphus Jujuba fruit extract, Paeonia Suffruticosa (peony) root extract, cucumis Sativus (cucumber) fruit extract, Helianthus Annuus (sunflower) seedcake, Saccharomyces Lysate extract, Carthamus Tinctorius (safflower) flower extract, Rosa Roxburghii fruit extract, Paeonia Albiflora (peony) root extract, Gardenia Florida extract, lecithin, Poria Cocos Sclerotium extract, Propylene Glycol dicaprate, Chamomilla Recutita (Matricaria), yeast extract/faex/extrait de levure, Glycyrrhiza Glabra (licorice) root extract, citric acid, peg-100 stearate, Betula Alba (birch) bark extract, acetyl glucosamine, tocopheryl acetate, Chamomilla Recutita (Matricaria) extract, caffeine, magnesium ascorbyl, phosphate, squalane, glycyrrhetinic acid, Gentiana Lutea (Gentian) root extract, Oryza Sativa (rice) bran extract, Ceteth-2, peg-40 stearate, sorbitan tristearate, magnesium aluminum silicate, polyglyceryl-6 polyricinoleate, tricaprylin, sucrose, stereath-20, sodium rna, sodium stearate, isopropyl titanium triisostearate, stearic acid, pantethine, Rosmarinus Officinalis (rosemary) leaf extract, Bifida Ferment Lysate, Glycine Soja (soybean) seed extract, glycerin, barium sulfate, glucose, caprylyl glycol, hexylene glycol, polyethylene, peg/ppg-18/18 dimethicone, Citrus Unshiu peel extract, xanthan gum, disodium edta, bht, chlorphenesin, phenoxyethanol, mica, iron oxides (Ci-77491, CI 77492, CI 77499), titanium dioxide (Ci 77891) [ILN29176]

Gdyby któraś była zainteresowana
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2010-05-18 o 09:58
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora