Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - angielska róża
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-18, 15:42   #21
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: angielska róża

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Asieńko cudownie,prawdziwa dama!makijaż cały,usta ,poliki - wszystko mi się podoba!
dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
jak pięknie i kobieco!!!!!!jestem zachwycona!!dla mnie Twój najlepszy tutaj zaprezentowany i jak pieknie rozswietlona cera!!usta!!!a policzki
dziękuję bardzo ciesze się bardzo, że się podoba

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
Cudnie śliczny makijażyk i pięknie w nim wyglądasz
dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez goplana84 Pokaż wiadomość
romantycznie bardzoladny mejkapik
dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ale ślicznie
dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Oczy mi się bardzo podobają, i cera i policzki
Tylko usta jakoś nie bardzo, ale to szczegół.
dziękuję bardzo w moim zamierzeniu usta miały być troszkę innego koloru no i aparat też zrobił swoje więc sama nie jestem z nich do końca zadowolona

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
orzessz Ty Jest CUDOWNYY!!!
dziękuję bardzo
w porównaniu z Twoimi cudami to i tak nic

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
wooow, pięknie!
dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Aśka ! Jak Ty się kobitko rozwinęłaś to neich mnie ! Z każdym makijażem co raz bardziej mnie się podobasz. Każdy jest inny, a Ty w każdym wyglądasz inaczej. Ten i ten wampirzy poporstu mnie powaliły...
dziękuję bardzo
uczę się przede wszystkim dzięki Wam wszystkim-gdyby nie Wizażanki to dalej bym tylko umiała rzęsy tuszować ale i tak jak patrzę na wizażowe makijaże to mam kompleksy

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
super!!!!
dziękuję bardzo
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując