Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Baza pod tusz do rzęs/mascarę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-28, 21:13   #21
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Baza pod tusz

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
czyli polecasz ogólnie ten tusz?a czy przy większej ilości nałożenia i bazy i tuszu powstaje efekt sztucznych rzes? bo włąśnie dlatego ja używam bazy, gdyz lubię mocno wytuszowane rzęsiory, a zastanawiałam się nad tym tuszem,z tym ,że z allegro kupię.
pozdrawiam!

Z Volume Shocking jest problem-przynajmniej dla mnie jezeli chodzi o ocene poniewaz nie cierpie maskar,ktore sa nakladane za pomoca grzebyczka.Zaczelam kombinacje i przekladam od czasu do czasu szczoteczke z innego tuszu aby uzywac w miare po rowno chociaz i tak glownie siegam po baze,dzieki ktorej wlasnie moge uzyskac efekt sztucznych rzes.
Zauwazylam,ze im dluzej tusz polezal nieuzywany tym jest go teraz lepiej nalozyc za pomoca grzebyka-czyli nakladany na baze pozwala pieknie wyczesac rzesy za pomoca grzebyczka.
Jednak potrzeba czasu oraz wprawnej reki;mnie osobiscie brakuje czasu na takie zabawy i...uzywam tylko bazy z tego tuszu,ktory idealnie nadaje sie pod kazda inna maskare.
Dodam tyle,ze VS kupowalam na Allegro i mam ten tusz juz prawie rok,baza jest bardzo wydajna,nie zmienila konsystencji ani swoich wlasciwosci

Ponizej wersja "bez" i "z"uzyciem bazy VS pod tusz Luminelle YR
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując