Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INOA - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-22, 21:06   #15
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: inoa

Cytat:
Napisane przez edycisko Pokaż wiadomość
Paulcia Ty diabełkui jak kolorek?No szybciutko,dziel się wrażeniami.Spisał się chłopak jako fryzjer chałupnik
Też się na nią napaliłam bo kłaczyska mam zniszczone i już sama nie wiem co z nimi robić.ale napewno muszę farbować,niestety..
już Wam odpisuje, nie mogłam wcześniej, bo uczelnia i w ogóle... otóż tak, jak już pisałam wcześniej robiłam kolorem 5.17 (jasny brąz popielato-metaliczny), co do porycia to jest średnio, mam pod spodem prześwity jaśniejszego brązu z poświatą czerwieni ale to wina chłopaka, który tym razem jakoś mniej sie postarał... Kolor... hmm... póki co jest praktycznie czarny, nie przesadzam, naprawdę taki jest, ale to pewnie kwestia 2-3 myć, ogólnie myślałam, że włosy będą bardziej błyszczące, raczej nie widze zniszczenia włosów od tej farby, jednak po zapowiedziach spodziewałam sie chociaż minimalnej poprawy ich kondycji... już myślę o kolejnym farbowaniu ze względu na te prześwity, ale postaram sie wytrzymac chociaz 3 miesiace żeby ich nie zniszczyc... moze nastepnym razem bedzie lepiej...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując