Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-24, 20:31   #4896
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Kira ja też jestem na Dukanie od nieco ponad tygodnia i na początku również nie czułam się dobrze (całe szczęście UJ wtedy akurat odwoływał zajęcia, bo nie wiem jak bym przeżyła zajęcia ) Nie mam jakoś dużo do schudnięcia, ale też nie mało (min. 6 kg, może 8) A jak u Ciebie wygląda to w kilogramach? Skoro faktycznie nie chcesz dużo schudnąc, to faktycznie SB może być ok, jakies 2-3 lata temu stosowałam i schudłam wtedy 3 kg (ok 1 miesiąc diety).
Około 5 kilo mnie zadowoli, bo tyle właśnie przytyłam.
Ja jestem dość twarda i gdyby to był jedynie dyskomfort czy gorsze samopoczucie, to bym zacisnęła zęby i kontynuowała. A tu dosłownie mnie ścięło :szok: nawet nie pamiętam kiedy się aż tak źle czułam! I ciśnienie mi spadło (i tak mam niskie) a puls miałam strasznie szybki.
Wolę dalej nie ryzykować

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
A co do Acne Dermu to z tego co wiem on jest do cery trądzikowej - można go tak bezkarnie używać jeśli sie takiej nie ma, w celu rozjaśnienia cery/przebarwień? Nie zepsuje cery?
Acne Derm jest super na przebarwienia!
Ja go stosowałam właśnie w celu rozjaśnienia przebarwień (przy okazji rozjaśnił mi całą buzię).
Mi cery nie zepsuł (wręcz odwrotnie), ale dość wysusza i ściąga.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora