Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czasopisma
Wątek: czasopisma
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-31, 15:30   #37
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: czasopisma

NEA napisał(a):
> Jestem ciekawa jak Wasze codzienne życie w takim razie wygląda???

No więęęc...Własnie trwa jedna z niewielu wolnych dla mnie chwil Rano wychodzę na spacer z psiem, do szkoły zazwyczaj mam na 7:10, czasem na 8:00. W najgorszym przypadku wracam o 16:15. (w środy właśnie-od 7 do 16. A dzisiaj to wyjątek ) A tak najczęściej to koło 14. Do tego dodatkowe zajecia (angielski, rosyjski, klub europejski i koło historyczne. No i Stowarzyszenie "MłodziDemokraci"-tu dojazd do Koszalina). Prawie codziennie jak nie jakiś sprawdzian, to pytają. Szkoła może nie ma super-wysokiego-poziomu, ale niski to on z pewnością nie jest...a ambicje jednak też dają o sobie znać (ale bez przesady) Po południu spacer z psem. Trochę czasu wynajdę (muuuszę ) na Wizażyk. Wieczorami często dochodzi nauka do późna. No i wstaję koło 5 codziennie. W czasie wolnym poluję na jakieś wiadomości w TV, bo ostatnio nie jestem na bieżąco Do tego dojdzie czasem jakiś film w TV na odprężenie. Ostatnio korzystam z przerw w szkole, i (już ze 3 tygodnie) męczę cieniutkie "Ideologie naszych czasów"-taka książka przeznaczona do czytania na nudnych lekcjach (choć nie zawsze się da) A chciałabym mieć więcej czasu, bo muszę skończyć "Co z tą Polską?" Lisa, i mam wielką chęć na "Alfabet Rokity"... No i w spisie lektur obowiązkowych (ale bardzo przyjemnych )niedawno umieściłam "Reglamentowaną rewolucję"... Nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam na mieście (jeśli mogę "to" tak nazwać)...ale w sumie to i tak nie ma większego znaczenia-ni ma gdzie chodzić, a ja nie czuję nieodpartej chęci na łażenie po sklepach z "miłą" obsługą A! No a we wtork po lekcjach, koło 14 przychodzi paczka z Avonu, więc przychodzi czas na popakowanie wszystkich mazideł i rozniesienie po klientkach
Ale się rozpisałam... Z wątku o czasopismach zrobiło się opowiadanie nt. "Jak wygląda mój dzień?"

Mykam się uczyć, bo jutro 3 lub 4 sprawdziany + pytanie z biologii
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując