Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-25, 10:50   #2654
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

Wszystkiego naj naj Zuzi


U nas weekend upalny ,dosłownie ,więc całkim przyjemnie szczególnie dzieciom Ja nie znosze takiej pogody ,za ciezko jest.

Goska dzieki za link ,dziwny tytuł tej sagi choc z ciekawości pewnie dorwę ta książke ,choc czeka na mnie jeszcze z 15 do przeczytania na pólce

Aska co do reklamacji ,poproś sprzedawce aby ci dosłał coś gratis i rezultat transakcji koniecznie opisz w komentarzu.

Ja zawsze mam dylemat jak rozwiązywac reklamacje na all ,teraz mi sie trafiło i zwróciłam całą kasę a pozniej pomyslalam ze za wysylke w sumie moglam nie zwracac .

Na ostatniej wizycie z Amelka lekarka rowniez stwierdzila ze mala ma jakies szmery na sercu ,wiec nas czeka w sierpniu wizyta u kardiologa i dentysty bo coraz wieksze ubytki ma w 5.
I z leczenia objawow alergii jestem niezadowolona ,mialam syrop az na dwa miesiace i niekoniecznie widze poprawe przy tak dlugim stosowaniu.Mysle ze istnieja leki o szybszym dzialaniu a rownie skutecznym a tak mala bedzie sie meczyc bo ja swedzi .W UK nie moge liczyc na specjalne leki bo oni nie widza w tym problemu

Co raz bardziej zazdroszczę podwójnym mamusiom obowiązków


A do nasyzch znajomych na osiedlu obok ostatnio się wkradli do domu ,naszczescie ich zlapali ale pokradli pieniadze ,dokumenty ,telefony nawet chcieli auto ukrasc ale alarm odstraszyl ten zamiar wiec zabrali klucze do aut.Coraz częsciej sie slyszy o wlamaniach.Ja bym sie bala pewnie pozniej spac w domu ,wrr
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując