Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 16:21   #1212
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
mozliwosci, zaiste, wiele, acz ja na to reaguje jedna, skuteczna, bronia - zglaszam sprawe...
Aniu, a jak zglaszasz to pod jaka kategoria? Przyznaje sie, zglosilam 2x. Ale allegro jakos sie nie kwapi do wyciagniecia wobec tamtego sprzedajacego konsekwencji.

Cytat:
Napisane przez Pchlaczek Pokaż wiadomość
Nieporozumienia biorą się stąd, że:
1) w opcjach dostawy można wybrać: przesyłka pobraniowa lub odbiór osobisty,
2) w formie płatności pojawia się wtedy: płatność przy odbiorze,
a nie wszyscy wszystko dokładnie czytają i jak widać niektórzy patrzą tylko na formę płatności, a nie na opcje dostawy.
Ja wystawiajac swoje aukcje mialam wiekszy wybor przy opcjach dostawy. Po prostu wybieram list taki i owaki czy paczke. Ale moze to chodzi o jeszcze inna opcje

Edit: tak to wyglada

Płatność z góryPierwsza
sztukaKolejna
sztukaLiczba
w paczce Paczka pocztowa ekonomiczna zł zł0,00 zł Paczka pocztowa priorytetowa zł zł0,00 zł Przesyłka kurierska zł zł0,00 zł List ekonomiczny zł zł0,00 zł List priorytetowy zł zł0,00 zł List polecony ekonomiczny zł zł0,00 zł List polecony priorytetowy zł zł0,00 zł Przesyłka elektroniczna (e-mail) zł zł0,00 zł Odbiór osobisty po przedpłacie zł zł0,00 złPłatność przy odbiorzePierwsza
sztukaKolejna
sztukaLiczba
w paczce Przesyłka pobraniowa zł zł0,00 zł Przesyłka pobraniowa priorytetowa zł zł0,00 zł Przesyłka kurierska pobraniowa zł zł0,00 zł Odbiór osobisty zł
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2010-05-25 o 16:33 Powód: dopisek
zania jest offline Zgłoś do moderatora