Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak postępować z mężczyzną?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 21:00   #80
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Nie

A jednak się odezwał, na gadu. Kurde, jestem żałosna...
Zaproponował spotkanie, więc oczywiście napisałam, że tego dnia nie mogę, On że szkoda, bo On nie może w inne, no to ja żeby przełożył, On że nie może, bo coś tam.

No to ja oczywiście, kretynka, że w ten zaproponowany przez niego dzień mogę dać radę, ale późnym wieczorkiem po moich planach, a on na to, że nic na siłę, że jak sie uda to się uda, a jak nie, to następnym razem. Ależ na desperatkę wyszłam, normalnie nie wiem co mi do tej pustej głowy strzeliło :/ Szybko więc napisałam, że jak się nie uda teraz, to już się przed moim wyjazdem nie spotkamy (wyjeżdżam za 2 tygodnie). Od razu wtedy zmienił front i że w takim razie musimy teraz, że mnie nie puści na wyjazd bez spotkania i w ogóle i że będzie czekał w ten dzień.

Wiedziałam, że już się nie spotkamy przed moim wyjazdem, dlatego tak mi zależało i niestety nie udało mi się tego ukryć... Ale on tym tekstem, że 'nic na siłę' pokazał, że wcale nie tęskni za mną, za szybkim spotkaniem. Jestem chyba takim miłym dodatkiem do jego życia, jak ma czas. Bo mu pokazałam, że mam dla niego czas, kiedy chce...Cóż, już teraz wiem, że nie mam się co nastawiać na jakieś uczucia z jego strony, że mnie traktuje luźno. Teraz muszę jakoś się do tego ustosunkować i może spróbuję zakręcić go wokół siebie, tak by to On zaczął znów o mnie zabiegać.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard

Edytowane przez sorceress
Czas edycji: 2010-05-25 o 22:00
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując