Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak postępować z mężczyzną?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-26, 10:09   #87
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Jak postępować z mężczyzną?

Nie zamykaj się na fectów! Też taka myśl mi przeszła przez głowę, że znowu się otworzyłam i znowu nic z tego, że jak tu wierzyć, myśleć pozytywnie skoro za kolejnym razem znowu dostaje się po tyłku, a człowiek tak by chciał, żeby było wreszcie normalnie. Ale nie możemy tracić życia przez to, że znowu źle trafiłyśmy.

Nie odzywaj się do niego, absolutnie. Ty już zrobiłaś krok, nie musisz mu już udowadniać, że Ci zależy. Teraz On, jak mu zależy, się odezwie. Może jest takim typem jak ten mój - lubi 'wolność', dobrze mu tak, ale też fajnie mieć fajną dziewczynę 'pod ręką', z którą można się spotkać jak naprawdę ma się czas. I z nimi nie ma co liczyć na piękną bajkową miłość jak z filmu. Trzeba albo to zaakceptować albo nie i skończyć tą znajomość. A jeśli wybierzemy opcję akceptacji, to musimy pogrywać tak jak oni. Mieć dużo zajęć, żeby nie myśleć za dużo i nie mieć za dużo czasu. I trochę ich wodzić za nos, aż może sami zauważą, że mogą coś cennego stracić...
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując