Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lidl - polecamy, odradzamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 13:59   #12
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nabiał z Lidla :)

Cytat:
Napisane przez Agatkkka
A,i jeszcze czekolada bialo- kawowa.pycha!!

popieram ta czekoladka jest mniamciu
Ostatnio nad nią medytowałam w sklepie, ale stwierdziłam, że jak wydam te 5 czy 6zł na darmo, bo będzie niedobra, to lepiej sobie odpuścić. I odpuściłam, a teraz po Waszych pochwałach zaczynam żałować. Cóż nie pozostaje mi nic innego jak nadrobić zaległości przy następnej wizycie w Lidlu. Szkoda tylko, że w Kraku mam go tak dalego od domu, a u rodziców, gdzie jest w sumie blisko rzadko bywam.
Ale ostatnio byłam, conieco kupiłam i powiem szczerze, że pyszne tam mają chipsy Taco czy coś w tym stylu. Takie meksykańskie trójkąciki z kukurydzy w różnych iście meksykańskich smakach. Kupiłam też ryż w czekoladzie, ale nie polecam, bo ta czekolada to mocno czekoladopodobna. Dobre też było ptasie mleczko cappucino, ale jak miałoby być niedobre skoro robi je nasz polski Otmuchów Uwielbiam ich mleczka
Więcej dobroci za bardzo nie kojarzę. No może poza żarciem dla kotów - moja je uwielbia ale że nie wiem co w tym siedzi, to w sumie praktycznie jej nie kupuję. No chyba, że akurat gościmy u rodziców, bo tam pod względem zaopatrzenia w dobre kocie żarełko jest kiepsko.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora