Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - egzamin praktyczny z kosmetologii
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 14:58   #1718
Marzencia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 73
GG do Marzencia88 Send a message via Skype™ to Marzencia88
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez db00 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki

Mam za tydzień egzamin próbny i juz się tego boję a co będzie potem a jeszcze do tego w ciąży go będę zdawać bo w czerwcu będę w 8 mcu.
A teraz mam napisać dwa projekty i nie wyrabiam z czasem i dlatego proszę o pomoc:
pierwszy to :
prokt: w sylwestra zgłosiła się 25 letnia kobieta . Poprosiła o wykonanie wieczorowego makijażu . kLIENTKA JEST BLINDYNKĄ O ZIELONYCH OCZACH W KSZTAŁCIE MIGDAŁków i owalnej twarzy ma ciepły odcień skóry
2010-05-20 14:43:00
opracuj prjekt
2010-05-20 14:44:17
tytuł , dane do prjektu, załozenia, praparaty, przybory i narzedzia, wykaz prac, opis działan , przeciwskazania, projekt makijażu oka, afekt koncowy zalenienia na makijaż dzienny

a drugi to:
Gabinet kosm odwiedzila 27-letnia kobieta. W ZWIĄZKU ZE ZBLIŻAJĄCYM SIĘ ŚLUBEM POPROSILA O WYKONANIE ZABIEGU PIELĘGNACYJNEGO NA TWARZ SZYJĘ I DEKOLD.
SKÓRE MA ODWODNIONĄ Z LICZNYMI ZASKORNIKAMI OTWARTYMI NA ŚRODKU NOSA, CZOLE I BRODZIE. W OKOLICY UST SA UWIDOCZNIONE LICZNE ZASKÓRNIKI ZAMKNIETE.
PODAJ NAZWE PROJEKTU, DANE DO PROJEKTU, DIAGNOZA SKÓRY, PREPARATY POTRZEBNE DO WYKONANIA USLUGI,PRZYBORY I NARZEDZIA, OPISZ PROCES TECHNOLOGICZNY, EFEKT KOŃCOWY, ZALECENIA DOMOWE, WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA
BARDZO PROSZĘ O POMOC BO JUŻ MI Z BRZUSZKIEM CORAZ CIĘŻEJ A JESZCZE TYLE PRZEDE MNĄ

Ten drugi jak dobrze rozumie masz sama nazwać projekt?:P bo tam jest napisane ( podaj nazwę projektu) trochę dziwne fessst jeszcze się z czymś takim nie spotkałam szczerze mówiąc hehe mam nadzieje ze tak w czerwcu nie zrobią :P no wiec ja to widze tak ze skoro sucha skora to wiadomo trzeba zrobić zabieg nawilżający,no i z tego co wynika z treści o zaskórnikach i ze kobieta jest przed ślubem to bym pewnie zrobiła jeszcze oczyszczanie zeby ta skore miala ładna na ślub bez zaskornikow itd nie wiem ja bym tak zrobila a ktos inny jaki ma pomysł na ten projekt ?

Edytowane przez Marzencia88
Czas edycji: 2010-05-26 o 15:00
Marzencia88 jest offline Zgłoś do moderatora