Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - choroba lokomocyjna i prawo jazdy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-26, 16:10   #11
reggae woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 30
Dot.: choroba lokomocyjna i prawo jazdy?

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
A dlaczego? Chyba nawet lepiej jak przy instruktorze niż jak byś jechała sama. Zawsze będzie mógł ci pomóc.
Ja robiłam jazdy w dość trudnym dla mnie okresie. Byłam mocno przemęczona. Jazdy mnie strasznie stresowały. Na dodatek ogrzewanie w aucie czasem za mocno dawało. I ze dwa razy zrobiło mi się lekko słabo w czasie jazdy. Powiedziałam instruktorowi. Pomógł mi zjechać na parking, dał odpocząć i pojechaliśmy dalej. I wcale nie był zdziwiony. Podobno nie takie sytuacje się zdarzają. Później zawsze robiliśmy przerwę po jakichś 45 min i było ok.

Dlatego, że ja w aucie zwykle wymiotuję i aż boję się pomyśleć, że mogłabym zwymiotować w aucie w którym uczę się jeździć. Przecież ta szkoła mogłaby mi nawet kazać zapłacić za straty. A ja czułabym się jakby mi ktoś w pysk strzelił
Dziś była kolejna rozmowa z tatą i już nawet powiedział mamie, ze ma mi dać kasę i żebym się zapisała. Oczywiście będziemy płacić na raty, ale to nie zmienia faktu że to strasznie drogo kosztuje i jak nie będę w stanie jeździć to zmarnuje pieniądze rodziców a sama najem się wstydu i strachu.
__________________
61,5_| 61__60__59_| 58__57__56_| 55__54__53_|
reggae woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując