Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 18:54   #42
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: Dieta proteinowa Dr Pierre Dukana FAZA I

Cytat:
Napisane przez Emi1234 Pokaż wiadomość
widać zdania są rozbieżne
ale rzeczywiście wieprzowiny nie można,mam w pracy część książki akurat na temat dozwolonych produktow

"wieprzowina i jagnięcina nie są dozwolone w fazie uderzeniowej,która musi być jak najbardziej czysta i skuteczna"

tylko nasuwa mi się pytanie na fazie PW też zabroniona jest wieprzowina?
Przeczytałam 2 książki i jestem już na III fazie więc znam zasady Jest o tym na str 34 nowej książki. Może masz starą a tam nic o tym nie ma. Wieprzowiny jako takiej w postaci kawałka mięsa nie jemy bo nie jest chuda. Ale jeśli chodzi o wędliny można je jeść: "Można jeść odtłuszczone wędliny. Najlepiej wybrać szynkę wieprzową lub z indyka, zawierają bowiem tylko 2-4% tłuszczu". Zresztą dziewczyny na głównym wątku już o tym pisały.
Na fazie PW wieprzowina też jest zabroniona. Na PW jesz wszystko to co na P +dozwolone warzywa, czyli wieprzowina odpada (oczywiście oprócz wędlin).
Najlepiej kupcie albo ściągnijcie nową książkę- są tam tabelki z produktami dozwolonymi i zabronionymi- nie będziecie miały więcej dylematów czy coś można jeść czy nie
Pozdrawiam

edit:
89paulinaa- książkę przeczytałam parę razy o czym pisałam wyżej. Sprawdziłam i w starej też o tym jest- stara str 66, nowa str 34. Wędliny wieprzowe są dozwolone
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/

Edytowane przez *MaYa*
Czas edycji: 2010-05-28 o 18:59
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując