Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-28, 22:28   #2663
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe oraz ich mamy II

U nas Majka wpadła w Barbie, po 3 latach bawienia się farmami mam lalki. Nie wiem co jest bardziej męczące. Zamiast zwykłej Barbie, których posiada sztuk jeden chyba będziemy inwestować w przyszłości w szwabską taką, nie pamiętam co to za jedna. Domek a właściwie wielkie domisko ma z tej serii i wczoraj kupiłam jej jedną (Steffi love Evie czy Evi, przypomniało mi się), nie są takie wychudzone jak amerykańskie lale. Nigdy nie byłam fanką barbipodobnych ale niestety rodzice jedno a zachcianki dzieci drugie.

Poza tym młoda ostatnio zakochała się w bajkach o Barbie więc mamusia już zdążyła ją zaopatrzyć we wszystkie filmy jakie wyszły na polskim rynku. Będzie co oglądać przez najbliższy miesiąc przed snem. Dziś przerobiła Calineczkę, wiecie kwiatki i te sprawy, miód na dziewczyńskie serce.

Nelly nie wiem czemu się boisz farb, Majka przerabiała już wszystko co jest w sklepach do malowania i rysowania, tony róznych pisaków, farby wodne, plakatowe i "palcowe" (akurat w ogóle nie chce malować palcami bo jest przyzwyczajona do pędzli), kredki świecowe, pastele suche i olejowe, ołówkowe, nie chce mi się nawet wymieniać reszty. Do rysowania polecam pastele olejowe, dużo lepsze niż świecówki, mocne kolory i świetnie się rozprowadzają, to moje odkrycie z zeszłego miesiąca.

No prawie zawsze. Dziś wzięła jedną pastelę i mokrą chusteczkę, gdzieś zniknęła. Przychodzę do sypialni, od progu słyszę "pesiasiam". Majka rysowała na podłodze (mamy panele) i od razu wszystko ścierała chusteczką.

W sumie my też nie mieliśmy jej nic kupować ale zobaczyliśmy w Smyku ten zestaw Safari i bardzo nam się spodobał. A że na necie był 40zł tańszy to "kup teraz" samo się wcisnęło.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując