Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki w Wielkiej Brytanii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-30, 00:37   #3727
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

wlasnie tez sie zastanawiam nad Anti-Blemish choc ostatnio bedac w drogerii babka jednak polecila mi Superfit (bo zaczynam sie szybko swiecic). Anti-Blemish jest z kwasem salicylowym wiec jesli ma sie drobne wypryski od czasu do czasu (jak ja) to niekoniecznie ten jest polecany. Choc dalej mnie kusi, bo jednak moja cera nie jest idealna, przesuszona ale i mieszana ehh... Mialam Superbalanced i kompletnie nic nie pomogl,kicha totalna. Probowalam Superfit i tez nic niesamowitego...
Za to bardzo lubie najnowszy podklad Bourjois Heath Mix! Od kiedy jestem w UK jakos sie nie lubowalam w ich kosmetykach, ladne opakowania,reklamy ale nic specjalnego jesli chodzi o kosmetyki (przynajmniej nie to co kiedys uzywala moja mama...). Ale Health Mix jest swietny! Bardzo, bardzo naturalny, krycie medium, naturalne wykonczenie czyli nie totalny mat ale tez nie swiece sie od razy (jak po Superbalanced Clinique).
Poza tym probowalam tez nowy podklad La Roche Posay i jest GENIALNY... Niesamowicie kryje ale nie tworzy takiej maski jak np Colorstay. Mozna go dostac w Bootsie,Ł14. http://www.echemist.co.uk/p-la-roche...?metrics=gprod

PS: WrocLOVE
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora