Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Będę silna i nie dam sobą pomiatać - brak szacunku ze strony TŻ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-30, 13:02   #881
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Będę silna i nie dam sobą pomiatać - brak szacunku ze strony TŻ

Cytat:
Napisane przez Ercola Pokaż wiadomość
Odwalił. Od kilku tygodni trąbił,że przyjedzie do polski i zrobi mi niespodziankę. Wiedziałam kiedy ma wylot z powrotem ale nie wiedziałam kiedy przyleci. W czwartek miałam przeczucie żeby sprawdzić czy ma włączony polski numer. Numer był aktywny. Ale on milczał. Dzwoniłam - nie odbierał. Napisałam wiadomość ale on zaprzeczył twierdził że nie ma go w Polsce, że jest w Londynie jeszcze i przylatuje w sobote i że polski numer włączył bo chce mieć kontakt z kuzynem i siostrą i im powiedzieć że przylatuje. Następnego dnia dowiedziałam się od jego kolegi, że jest w kraju i że wczoraj bawili się w najlepsze na imprezie Wczoraj spotkałam go w klubie (wiedziałam dobrze że on tam będzie) udawał że mnie nie zna. A dzisiaj dzwoni jak gdyby nigdy nic i mówi : ubieraj się, zabieram Cie na obiad do Sphinxa



Dokładnie. Inaczej tego nie można nazwać. Dobrze chociaż że moja menagerka zgodziła się mnie ponownie przyjąć do pracy.
ze co prosze ?!?!?!?! przyleciał nic ci nie mówiąc ?
chyba bym go zabiła.. wogole co on sobie myślał to ja nie wiem

tak mu widac było spieszno do własnej kobiety że aż zapomniał ją poinformwoać ze jest w kraju i pierw musiał się zabawić zaliczył balety kumpli to wkoncu stweirdził ze moze sie do ciebie odezwac.

co za..
no bardzo chciał się z tobą zoabczyc bardzo. tak bardzo ze zapomniał wogole ci powiedziec ze jest w kraju ;/
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując