Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-30, 18:55   #2173
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez karadisa Pokaż wiadomość
Nareszcie fotki
No te gumeczki to właśnie wyciągi chyba. Tobie orto zamontowała w poziomie żeby zamknąć szparę po 4
Czy to nie różowe gumeczki? zielonymi? na zdjęciu tak troche wyglądają Dla mnie bomba Podoba mi się takie połączenie Odważne! A jak!!!
To chyba są takie same zamki, tylko to są jakieś ich oznaczenia, że ten to ma być założony z tej strony, na taki ząb i takie tam pewnie
No i tak w ogóle to masz bardzo ładne ząbki, biale i widać kurcze, że bardzo mocne! Jak zdejmiesz aparat to nic już nie będziesz musiała z nimi robić, żadne licówki ani nic! Gotowy holiłud smajl!

ale te gumeczki ktore na rozowo namalowalam to one lacza 6 z 5 :P a ja nie mam 4 hehe ;p wiec po co one sa? a to co na niebiesko namalowalam to wiem ze zle widac ale tam jest takie metalowe obwiazane... jak nitka... kilka razy... 3 bodajrze :p taka petelka zrobiona miedzy 3 a 6 :P ligaturki mam fioletowo zielone tylko ten fiolet taki jasniutki jest a zielen ciemna a jak aparat bzdejme to chce je wybielic jak szalec to szalec a po czym widac ze mocne ? he he :P
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora