Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie potrafię kochac ? :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-31, 10:16   #29
itssocoldwithoutya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: nie potrafię kochac ? :(

pewnie juz nikt nie wchodzi na ta strone, ale...mam problem. Podobnie jak kolezanka zadaje sobie pytanie czy wiem co to znaczy kochac a odpowiedz brzmi nie. Moj problem polega na tym, ze bylam z facetem prawie 2 lata(to juz ktorys z kolei taki dlugi zwiazek) i zostawilam go bo myslalam ze jest zbyt malo zaradny, szukalam dziury w calym, po czym odnowilam stare znajomosci i postanowilam sprobowac jeszcze raz z facetem, z ktorym juz cos mnie kiedys laczylo. Zostawilam mojego mezczyzne na rzecz tego drugiego,jednak postanowilam nie urywac z nim kontaktu, jak to bywalo wczesniej. (To skomplikowany watek,wiem) Tak wiec po jakims czasie doszlam do wniosku ze nie jestem odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu,jednak zabrnelam zbyt daleko by to odkrecic. Zastanawiam sie czy nie powinnam wrocic to swojego bylego, bo wydaje mi sie ze to byloby najrozsadniejsze, gdyz przy nim czulam sie naprawde swobodnie, a nasz zwiazek opieral sioe przede wszystkim na partnerstwie. Wiem ze on tez tego chce najbardziej na swiecie, tylko teraz pytanie, co powiedziec facetowi, ktory sie nieziemsko o mnie stara i jest czlowiekiem,ktory nie zasluguje na to aby go ranic...


byłabym wdzieczna gdyby ktos mogl mi pomoc... z gory dziekuje.
itssocoldwithoutya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując