Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki w Wielkiej Brytanii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-31, 22:08   #3733
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Tam Dao Pokaż wiadomość
Te najlepsze, ktore przetestowalam do tej pory (mam mieszane i wrazliwa cere) to Shiseido The Makeup Powdery Foundation, Mac Studio Fix, Kanebo Transmatte Compact, Givenchy MatMatte powder foundation.
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
niezle, Healthy Mix jest ostatnio moim faworytem, gdy chce bardziej naturalny look, ale wciaz z dobrym kryciem. Wcale mnie wysusza, ba, czuje jakby nawilzal! Coraz bardziej sie przekonuje jaka indywidualna rzecza jest podklad... Slyszalam tez duzo o Photo Ready Revlonu,ale widzac jakie drobinki ma w swietle dziennym doznalam szoku (w drogerii wcale tego nie widac!!!). Poza tym zastanawiam sie, jaki bylby na mojej skorze Sheer Glow Narsa, bo stosuje go duzo osob z mieszana skora, bez pudrowania (czego tez nie lubie) i bardzo sobie chwala...

Co do pudrow kompaktowych to obecnie uzywam Studio Fix Mac'a i bardzo go lubie. Dobrze kryje i dlugo sie trzyma na twarzy,ma tez fajna,jedwabna konsystencje, jest dobrze zmielony.
Faktycznie, jakiego odcienia uzywasz to chetnie sie mojego za darmo
Duzo osob poleca Studio Fix Mac'a i planuje sie na niego skusic ale skoro Ty go polecasz to zaczynam sie bac

Z Narsa nie mialam jeszcze zadnego kosmetyku, wiec niestety nie pomoge...
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora