Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Łódź
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-01, 12:29   #117
Meg_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Próbuje powórcić z czarnego do mojego naturalnego koloru włosów więc potrzebuję supermena fryzjera
Na razie po waszych wypowiedziach drogie wizażanki wytypowałam Tomka Stańczaka - ale trochę się pogubiłam - on tylko ładnie tnie? Czy farbuje tez dobrze? No i jak to z cenami jest?
Na początku bieżącego m-ca byłam u Tomka wprowadzić w życie swój nowy pomysł i tak się składa, że w trakcie rozmowy zażartowałam sobie, że myślę nad przejściem ze swoich czarnych włosów do platynowego blondu Tomek oczywiście powiedział co o tym myśli, ale pociągnęłam temat już czysto teoretycznie i zapytałam go, czy podjąłby się takiego zabiegu. Z jego dłuugiego komentarza wynikało, że raczej tego nie widzi i zabrałaby mnóstwo czasu. Yattamanko, w zależności od tego jaki masz naturalny kolor włosów zachęcam Cię do odwiedzenia Tomka i pogadania face to face. Tomek świetnie ścina, kładzie farbę. Ale nie wiem, czy podejmuje się zabiegów związanych z odbarwianiem. Czasami słyszałam 'dzikie historie' o dziewczynach, które zrobiły diametralny przeskok z kolorem włosów i po pierwszym myciu głowy płakały w poduszkę, więc to nie jest zabawa i potrzeba tu kogoś odpowiednio przygotowanego. Jeśli chcesz zobaczyć jak sprawę widzi Tomek, to radzę, żebyś z nim porozmawiała. Ja z czystym sumieniem polecam Ci go do ścinania. Wiem,że farbuje i w takim standardowym zakresie związanym z farbowaniem, nie ma problemu. Co do poważniejszych, bardziej czasochłonnych zabiegów - konsultacja z Tomkiem.

U Tomka za ścięcie płaci się 60 - 80 zł. Więc cennik nie odbiega w niczym od innych 'speców' z działki fryzjerstwa

Wiesz, jakby Ci nie było po drodze do centrum, to zawsze możesz zadzwonić do salonu Tomka albo na jego komórkę i powiedzieć o co chodzi. Może da Ci odpowiedź od razu, a może uzna, że chciałby zobaczyć Twoje włosy i ocenić co jest do zrobienia.

W każdym bądź razie - trzymam kciuki za powodzenie, u kogokolwiek to zrobisz, bo Twoje włosy czeka poważna rewolucja I oczywiście daj znać, czy się udało i z kim odniosłaś sukces
__________________
Audaces fortuna iuvat!
Meg_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując