Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Łódź
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 20:03   #118
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Ach przyznaje sie szczerze bez bicia,że nie mogłam się doczekać aż mi moje drogie odpowiecie. Może i dobrze, skoro mówisz, że on nie bawi się w takie cuda.
Przede wszystkim rada dla dziewczyn które, chciałyby w przyszłości podjąć takie kroki i z czarnego powrócić do swojego koloru (u mnie to średni blond) - dobry fryzjer to podstawa..
Swoją "przygodę" zaczęłam już 1,5 m-ca temu od balejażu - niestety nie był on zbyt udany (dół rudy, środek marchewkowy, a góra żółta i oczywiście gdzie nie gdzie te moje czarnuszki)..
Zdecydowałam się pójść do fryzjera na widzewie. W budynku gdzie jest megasolar - jest salon fryzjerski korzystający z produktów marki Keune. Moim ciężkim przypadkiem zajęła się Pani Sylwia i muszę powiedzieć, że choć bez jeszcze jednego balejażu się nie obejdzie to wykonała ona super robotę, wyglądam o niebo lepiej
To faktycznie żmudna droga jeszcze do mojego kolorku, trzeba poczekać aż włoski trochę podrosną i trochę odpoczną od rozjasniania. Ale w sumie - moge powiedzieć że warto

Pozdrawiam was i życzę super fryzurek i udanych farbowań z niezawodnymi fryzjerami
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując