Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Catrice
Wątek: Catrice
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 21:14   #16
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dzioewczyny, jaka jest roznica miedzy Essence a Catrice , chodzi mi o jakośc ? Bo tak kukam na szafe i na strone www....pod wzgledem wygladu opakowan bardziej do mnie Catrice przemawia
Ja widziałam dopiero dziś C.
I jak dla mnie raczej C ma przewagę jeśli chodzi o opakowanie z Nude Sensation i ogólny wygląd.
Essence też przyzwoicie wygląda, aczkolwiek zależy co kto lubi. Ja np. wolę esy floresy, jakieś gotyki, albo nie wiadomo co, a nie np. słodkie kwiatki jak z CaH, czy oczotrzepne opakowanie tuszu. Wydaje mi się, że Es skierowane jest do nastolatek a Catrice do starszych niż nastki kobiet, miałam takie wrażenie od razu wchodząc na ich główne strony.
Jakościowo kredki chyba porównywalnie- kajal Es i kajal C z NS.
Na razie mam tusze, kredki, błyszczyki, pomadkę, lakiery: z E, 1 cień i kajal z C.
Jak dla mnie cenowo Catrice leciutko droższe, a więcej wypowiem się po nowych nabytkach i testach, bo jeszcze dosyć mało mam tu do powiedzenia.

Nie mniej jednak dobrze, że można mieć niedrogie kosmetyki, które jakoś wielce nie odbiegają od tych wysokopółkowych:roz a:, gdzie bublem są jakieś mascary albo extra błyszczyki po ponad sto zł...

ok, koniec gadania
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując