Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-08, 18:46   #3659
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19865476]Coldold - mnie się najbardziej podoba jasny sweterek,jasne spodenki i ta sukienka na końcu Ja nie pamiętam, kiedy ostatnio sobie coś ciuchowego kupiłam , wszystko już mam,co mi potrzebne Teraz stawiam na kolorówkę i pielęgnację (zwłaszcza twarzy) A jak mi wreszcie urosną paznokcie,to będę namiętnie malować[/QUOTE]

Ja właśnie dawno nic z ciuchów nie kupowałam, bo tylko minerały, naturalna pielęgnacja i kolorówka z pędzlami, których wiecznie mało. Teraz więc pora na coś ubraniowego, choć nie powiem, butów z 6 par sobie, kupiłam jakieś dwa miesiące wstecz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Ja jestem daltonistką.
Nie jesteś on tak wyszedł na tym zdjęciu
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora