Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie cienie do niebieskich oczu? (niebieskie oczy)- zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 11:06   #28
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Jaki makijaz do niebieskich oczu?

Hello Dziewczyny
Ja też mam niebieskie oczka [i do tego brązowe włoski]. Zwykle używałam samych brązów, jednak ostatnio połączyłam je z różem i złoto-pomarańczowym. Niestety nie mam zdjęcia, bo nie posiadam cyfrówki
Powiem więc, że robię tak:
1) wewnętrzne kąciki oczu i pod brwiami rozświetlam jasnym połyskliwym cieniem [Joko - ale nie mam numerka ]
2) górne powieki maluję delikatnie różem [Sensique nr 2-18]
3) zewnętrzne kąciki akcentuję złotym brązem [Sensique nr 3-9]
4) cieniuję powieki jasnym brązem [Sensique nr 1-8] oraz ciemniejszymi [Joko - też bez numerka]
5) do tego jeszcze brązowa, cieniutka kreseczka ciemnobrązową kredką na górnej powiece oraz na dolnej, ale nad rzęsami
6) dolne powieki maluję albo bardzo, bardzo delitatnie różem [trzeba uważać, żeby nie wyglądało zbyt "niezdrowo"] i przy zewnętrznych kącikach brązami lub tylko brązami.
7) tusz do rzęs - Stylista z Avonu [kolor TOPAZ - śliczny, złoty] lub czarny, wydłużający [Oriflame]

Mam nadzieję, ze komuś przyda się taka instrukcja, a ja może spróbuję zrobić fotkę aparatem z telefonu, choć wątpię, że uchwycę to, co trzeba
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując