Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-09, 13:25   #1500
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was małe pytnko

Jakiś czas temu kupowałam nie duży zestaw pędzli na allegro u "wizażystów"
Jestem bardzo zadowolona z ich jakości, więc mogę śmiało polecić.

Chodzi jednak o to, że pędzle do cieni są płaskie i ścięte - dobrze, się nimi nakłada, ale b. kiepsko cieniuje - jest do dla mnie mało wygodne ... i szukam teraz pędzla lekko ściętego, który jest raczej "grubszy" tzn. nie płaski jak obecne - taki bardziej owalny

Mniej więcej - znalazłam pędzel SMASHBOX (<-- link)

Nie wiem jednak czy będzie się on nadawał do cieniowania oka?
i przede wszystkim do cieni (odsypek) MAC'a.

Czy smashbox to dobra firma? i czy oceniacie go na oryginalny pędzel na tej aukcji?

Na wakacje, chciałabym poeksperymentować z makijażem, dlatego zapragnęłam zaopatrzyć się w jakiś dobry pędzel Niestety w moim mieście nie ma Sephory itp tylko ew. Rossman - więc chyba pozostaje mi zakup przez internet.

co byście mi doradziły ?!
Odnośnie do Smashboxa to bardzo dobra marka należąca już do tych selektywnych aczkolwiek oczywiście bardziej znana jest z kosmetyków do makijażu. Pędzli chyba nie mają za wiele
a czy to podróbka czy oryginał? Na allegro jest wiele imitacji niestety, a taki pędzel w sklepie kosztowałby sporo ponad 100 zł, więc tym bardziej trudniej ocenić
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując