Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - osiemnastka
Wątek: osiemnastka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-10, 11:31   #1
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358

osiemnastka


Od razu informuję, nie pisać mi tu, że było tysiąc takich wątków, bo ja nie znalazłam nic co by mnie usatysfakcjonowało.

Więc. Za miesiąc mam osiemnastkę. Tylko to NIE będzie impreza dla znajomych. Nie lubię imprez. Ma być obiad dla bliskich, rodziny. Towarzystwo będzie z bardzo różnych środowisk. Nie chciałabym, żeby to był standardowy schabowy, ziemniaki i pomidorówka. Coś bardziej wyszukanego(może to złe słowo), czym mogłabym się popisać. (: To duże wyzwanie, bo jednocześnie chciałabym, żeby potrawy były skromne(jakościowo, nie ilościowo), nie przesadzone. Coś nowego, a jednocześnie znajomego. Coś czego składniki znają, ale pewnie nigdy nie jedli w tym połączeniu. Wszystko z umiarem. Tak, żeby mogła to zjeść, moja babcia, której jadłospis nie jest zbyt urozmaicony i ogranicza się do wieprzowiny i ziemniaków, ale i ciocia, która żywi się bardzo dietetycznie. Problem ogromny, bo mistrzem kuchennym nie jestem, ale jak mi dać przepis, to zrobię wszystko. Byłabym strasznie wdzięczna za pomoc. (:
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując