Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-10, 20:12   #1541
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez luna lovegood Pokaż wiadomość
spox, luzik, moze byc na ty, mi to nie przeszkadza, nie jestem ą i ę. bylam z troche starszymi- w granicach normy oczywiscie i uznalam, ze to nie to, 1 mial nawet syna, poznalam go, chlopiec fajny, rozeszlismy sie nie przez jego dziecko, chociaz na dluzsza mete i tak by mi to przeszkadzalo, teraz jak spotykam moich lekko starszych exs, a oni sie chca spotkac itp., to ich tyram i mowie, ze z dziadkami sie nie zadaje i ten etap mam na szczescie za soba i mowie mu, ze TŻ jest mlodszy ode mnie i zal im d....sciska, jak innym, jak ostatnio bylam na weselu i wszyscy wielkie oczy jak im oznajmilam, ze TŻ jest 3 lata mlodszy,i ze takich wole,tym bardziej,ze on z wygladu wyglada na starszego ode mnie gdyz ma ciemna karnacje, ciemne wlosy, troche jak wloch, tylko powazny wyraz twarzy, ma ponad 2 metry i wazy ponad 100 kg,a ja jestem drobna blondi i taki jest moj typ, chlopak musi byc tez dla mnie wysoki, mimo, ze ja nie jestem, to konusy nie maja szans. chodzilo mi o to,ze dzieci sie smieja jak ojciec kolegi/kolzanki wyglada jak dziadek i pyt.czemu jest taki stary wprost, a nawet rodzice tych dzieci tez sie dziwia.
,,Uzywasz smiesznej argumentacji zaprzeczajacej samej Tobie. Z jednej strony piszesz, ze ludzie wysmiewaja nas na ulicy bo stereotypy a z drugiej, ze teraz takie czasy, ze nie wiadomo czy po dziecko przychodzi dziadek czy ojciec. No wiec jak to w koncu jest? Ludzie sie dziwia naszym zwiazkom czy sa juz przyzwyczajeni bo "takie czasy"? Zdecyduj sie bo ciezko sie odniesc do tych czesci watku wypowiedzi.''
dziwia sie, ze dzieci maja takich starych ojcow i inni sie dziwia i komentuja, ze mloda laska jest ze starszym TŻ o to mi chodzilo.
http://i111.photobucket.com/albums/n..._Maksymiuk.jpg
tutaj kolejnen iesmaczne przykaldy, a ile ludzie jej dogryzali i sie smieja z jej zwiazkow z starszymi panami.
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24137/a10.jpeg
no przeciez to jest okropne i zenujace i nikt nie powie,ze jest inaczej.
dobra pazura i rubik sie jakos 3maja wzglednie, ale wiadomo na co te panny polecialy. juz widze jak leca na rowiesnikow mezow golych jak sw.turecki

Aaa *******ę to, niech dostanę warna, niech mnie nawet zablokują, ale nie trawię na świecie dwóch rzeczy - głupoty oraz małych cipek, które leczą kompleksy usiłując w Internecie zgrywać twardzieli. Idę o zakład, że panienka jest małą, pryszczatą gówniarą, która nie potrafiła zainteresowac żadnego MĘŻCZYZNY, dlatego wzięła się za CHŁOPCA, który pewnie w życiu przed nią kobiety nie widział, dlatego nie ma porównania i wziął to byle co, które mu w ręce wpadło.

Słuchaj, ograniczona i tępa istoto, gówno nas obchodzi twoje życie. Miejże sobie młodszego, miejże sobie nawet dziesięciolatka i upajaj się jego gładką niczym pupa niemowlęcia klatką piersiową, ocieraj o jego nieistniejące mięśnie i podniecaj dziecięcym tłuszczykiem, ale nic ci do tego, z kim spotykamy się my, choćbysmy się spotykały z osiemdziesięciolatkiem.
Nie tobie oceniać ludzi, jednak skoro już bawimy się w oceny - w porównaniu do nas i naszych facetów jestes nikim. Nie reprezentujesz sobą nic, oprócz zarozumialstwa, tępoty, bezczelności i braku rozsądku. Zostałaś źle wychowana a twoi podobnoż wpaniali rodzicie - stary dziad i stara baba, nie potrafili nauczyć się niczego.

Nie wyniosłaś z domu żadnych wartości, małżeństwo twoich rodziców nie jest idealne - jest beznadziejne, skoro nie potrafili wychować na człowieka swojej córki.
Wychowali zwierzę, które lubi dla zabawy żerować na innych.

Nie fatygujcie się - sama siebie zgłoszę.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora