Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 11:17   #2510
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag klima to w ogóle zabójstwo. Zwłaszcza, że często wg. mnie temperatura jest ustawiona na zbyt niską i człowiek cały dzień trzęsie się z zimna a potem wystarczy wyjść na taki upał i zapalenie zatok gotowe Jak tak narzekam, że mi gorąco, ale jeśli nawet miałabym klimatyzację np. w aucie to na pewno nie ustawiałabym jej na 15 stopni tylko jakieś 20-22, bo to wg. mnie temperatura optymalna.
Otóż to. W pracy co prawda narzekam, że za bardzo mi wieje ta klima, ale tylko dlatego, że wieje centralnie na nasz punkt, a tak ogólnie na sklepie wcale nie jest za zimno. Jak dla mnie tak w sam raz. Za to po wczorajszej wędrówce po mieście i odwiedzeniu dosłownie 4 sklepów miałam dość, bo tam, gdzie żadnej klimy nie ma wystarczy postać 5min., a już się z człowieka leje

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pisałam, że to nie ja i szczerze mówiąc nie widziałam nawet takich zdjeć.
Aha.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, musiałam się z tym przespać, ale już jestem pewna. Od października zaczynam Gospodarkę Przestrzenną.
Gratulejszyn

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Mnie pożarły wszędzie jak biegałam. Nawet w dupsko mnie ugryzły i mam duże bąble. Najwięcej na nogach. W dodatku mam uczulenie..
Mnie też wczoraj pożarły, ale to nic w porównaniu z TŻ. Ja mam z 10 ugryzień, on ze 3 razy więcej. A poszliśmy na koncert w plenerze i nie wiedzieć czemu chyba nas najbardziej żarły, bo reszta ludzi siedziała/stała spokojnie. Tylko my po jakiejś pół godzinie nerwowego machania wszystkimi kończynami zmyliśmy się czym prędzej.
A w ogóle to wczoraj chciałam kupić jakiegoś Autana czy Off'a, ale niestety ze sklepów wszystko wymiecione. Ciekawe chociaż czy któryś działa na te wredne komary, bo jak ja się wypsikałam Ziają, której z powodzeniem używałam w zeszłym roku, to i tak mnie cięły dalej

*********************

Hosenko, trzymam kciuki, żeby się udało z pracą

rzyrafko - do książek, a nie na Wizażu siedzieć Masz to jutro zaliczyć. Też kciukam

Kciukam też wszystkim sesjującym i gratuluję wyników. Same zdolne bestyje z Was, ciągle tylko piąteczki, ewentualnie czwóreczki

***********************

Wczoraj, jak wspominałam, wyszłam w końcu na miasto, bo i piżama i peeling do ciała i odżywka do włosów były mi potrzebne. Wróciłam z piżamą w biedronki i siatą kosmetyków
Kupiłam:
- mini peeling imbirowy Joaśki
- zestaw Rebulid masło + peeling (zapas, bić możecie, ale wiecie, żal nie wziąć za 10zł z groszami)
- zestaw plastrów Salvequick (mój niezbędnik na teraz )
- chusteczki do higieny intymnej Facelle (też na zapas, ale promo była)
- spray antyperspiracyjny Scholl (niby mam inny, też Scholl, ale leje się z butelki i rano nie mam czasu się z nim babrać, bo potem ręce się kleją , a ten i tak chciałam wypróbować, to ten taki malusi)
- saszetkę zapachową do torebki, bo jedna moja nowa śmierdzi
A jeszcze potem dokupiłam w Tesco zestaw wkładek Discreet z maszynkami Gillette gratis. Tych maszynek nie lubię, ale daję mamie, jej pasują.
Tylko odżywki brak, bo tej co chciałam w obu Rossmannach nie było


No to zmykam się wygrzać na ogródku z książką w dłoniach
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora