Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Au pair- wspierajmy sie wzajemnie raz jeszcze!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 12:47   #1996
martynoszka
Zadomowienie
 
Avatar martynoszka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Namysłów | Londyn
Wiadomości: 1 658
Dot.: Au pair- wspierajmy sie wzajemnie raz jeszcze!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość


ojj Marty, a probowlaas o tym porozmawiac z hostka?
one Ci definitywnie juz wlaza na glowe.
testują Cie, a Ty sobie na to pozwalasz. musisz byc stanowcza i zabraniac im i nie pozwalac.
maja Cie lubic, ale to Ty rządzisz.
jak raz dasz sobie wejsc na glowe, to jestes stracona.

one sa takie teraz, bo sprawdzaja na ile sobie moga z Toba pozwolic. to dopiero pocztaek wiec wykorzystaj to, poki nie jest za pozno i nie pozwalaj sobie na takie zachowania i ignoruj płacz. i badz CIERPLIWA, stanowcza i KONSEKWENTNA.
jak dalej nie bedziesz zadowolona, to powiedz rodzicom ze nie radzisz sobie, powinni zrozumiec.
tak masz racje, tyle ze ja probowalam byc konskwentna od razu ale przy mamie balam sie zareagowac czy powiedziec glosniej nie. no z reszta i tak jak one rycza i (tak terroryzuja dom ) to nie reaguje i nie daje im tego co chcá. ale one sa juz zepsute - jakkolwiek to brzmi...
kurdee zanjmowalam sie juz rozkapryszonymi dzieciakami , ale w polsce to jest inaczej. tutaj jest inaczej.

a co do mojego pokoju- myslalam ze sa inne i mimo ze mama im nie pozwalala wchdzic do mnie ja im pozwalalam... i teraz mam za swoje.
matka moze gadac 2lata a one maja ja w nosie, naprawde nikogo sie nie sluchaja...
bynajmniej nie histeryzuje . ugh
__________________
I look like yes and you like no!
martynoszka jest offline Zgłoś do moderatora