Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Au pair- wspierajmy sie wzajemnie raz jeszcze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-13, 13:49   #2009
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Au pair- wspierajmy sie wzajemnie raz jeszcze!

Cytat:
Napisane przez indygowa Pokaż wiadomość
lece 2go lipca. JUZ nie moge sie doczekac

a u Ciebie jak Ruciaku? dalej cisza?
ej ja tez 2 lipca
skad lecisz?:
o ktorej masz lot?
ja 15.55

Cytat:
Napisane przez indygowa Pokaż wiadomość
od jutra moge juz drukowac ta karte, wiec zaczne wszystko od poczatku czytac i pewnie znajde ten numer ;D

dzieeki dziewczyny ;D

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Roux tak bilet juz kupili. ale mam narazie tylko jakiegos maila od Ryana.
od jutra? a kidy lecisz?

Cytat:
Napisane przez indygowa Pokaż wiadomość
Dzieki Roux ;*

mam nadzieje, ze sobie poradze, ale brzmi skomplikowanie.

jeszcze jedno pytanie, pewnie glupie. skad wziac numer rezerwacji?
ja tez ryan wiec mam maila tez mi Hostka kupowala bilet i jest tam do gory w mailu
THANK YOU FOR BOOKING WITH RYANAIR Please do not reply to this e-mail.
YOUR RESERVATION NUMBER IS: XXX6666





Cytat:
Napisane przez indygowa Pokaż wiadomość
Razem juz 15? to srasznie malo.
czyli komputer do walizki?
to moze chociaz troche ubran do podrecznego ...
nie pocieszylas mnie, martwie sie teraz, ze naprawde ciezko bedzie mi spakowac wszystko to, co chcialam. no bo przeciez kosmetyki, buty ... to wszystko wazy.;/

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Kasia, a moze Ryan zastrzega sobie, ze nie. Roux latala to wie
ja tez lece ryanem drugi raz bo moja hostka lubi lotnisko tamto zawsze stamtad lata wszedzie [stansted]
nie narzekam

a teraz juz o wiele mniej spakuje w zeszlym roku nabralam niepotrzebnie jakichs szamponow bluzek, phi tam se pokupuje wszystko taniej

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Zawsze mozna laptopa schowac do walizki podrecznej. Ja tak zrobilam i jeszcze weszlo innych rzecze troche tam.
ja mialam plecak jako podreczny wiekszy ciuchy i lapa i git

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

moj bilet kosztowal dokladnie:
Total Paid in card holders currency : 90.22 GBP
na 2 lipca. w obie strony
nie masakrycznie mysle.

Cytat:
Napisane przez martynoszka Pokaż wiadomość
ahh niby niccc....
rozkapryszone NON STOP rycza, zakatarzone lataja z gilami - sama juz kicham , chyba sie zarazilam.... w ogole babka do mnie gada proboje ja rozumiec ale ten akcent, o ile cos mi pokazuje to jeszcze rozumiem ale jak tak o mowi to moze 2slowa, a mi wstyd powiedziec "mozesz powtorzyc?" teraz wyszla do pracy i zostawila mnie sama. ona w ogole gada do nich torche po afrykansku troche po angielsku i jest mi przez to jeszcze trudniej to zrozumiec... w ogole ustalilam z mama ze jak nie bedzie mi pasowac to jade do ciotki bede z nimi mieszkac do poki nie znajde kolejnej rodziny.. ale jak ja jej to powiem?!
czasami sa mile tula sie i caluja smieja i w ogole sa kochane, ale czasami jakteraz ta jedna to przechodzi siebie. rusza mi wszystko odkreca psuje, bije mnie maskaraa...
pierwsze sa najgorsze ja w pierowszych 2 tyg chcialam uciekac myslalam ze sie nienadaje mala do mamy sie kleila mi nawet butow glupich zalozyc nie kazala, nie zniechecaj sie od razu jestes dopiero kilka dni marty

Cytat:
Napisane przez martynoszka Pokaż wiadomość
mi tu totalnie angielski z ust ucieka. nic nie potrfaie powiedziec.#
na lotnisku gadalam z kierowca autobusu normalnie! a tutaj nagle NIC. moze stres.. ale ile moze trwac? w ogole matka widzi co one robia i nie reaguje. wiec co ja jej powiem.
minie z czasem.
serio.
wiem po sobie
bo po czasie przestaniesz sie martwic co gadasz czy z bledami czy nie tylko bedziesz chciala gadac sama



dzieci moze sie przy mamie popisuja?
moja jak mala byla cyry odstawiala a same mowie ci aniolek przytula sie i rozmawia i suuper

niektore tak maja ze sie popisuja
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora