Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-14, 10:10   #2355
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia sto lat dla solenizanta, jak zwykle dziura, cos nam watek pada bo juz nawet o urodzinach nie pamietamy . Dzieki za link dzis zamowie . Moj maly zsiural sie dzis w lozku, nad ranem . Wypil dzis w nocy z pol litra wody, bo mu zrobli wczoaj frytki i nawalili soli, juz tz-ta zrypalam . Debile. No to teraz jak czytasz to odrazu odpisuj . Co to za sklep? tez chce taki plakat, my mamy plakat z czasem i tabliczka mnozenia, ale nie mam czasu zeby z nim siedziec, nie wyrabiam, za krotki dzien. Wiesz ciezko mi powiedziec ile przytylam, bo nie wchodzilam na wage, ale po ciazy mialam na wadze 75 kg to pomysl . Fest bambaryla bylam , wiec musiaam ponad 80 wazyc na to wychodzi, bo sam maly wazyl 4 kg do tegoloysko wody itd .
Lubie cwiczyc i nie mam wyjsc muze schudnac bo czuje sie strasznie z waga ta ktora ma.


Magda ale czad , ladnie was zgielo, dobrze ze juz po. I gratuluje spadku wagi, ile ci razem zlecilo? u mnie dalej, znowu zastuj. Dzis zaczyna 2 faze ditki.

Nie ma t tamto , ide pocwiczyc bo juz sie senna robie, pogoda dzis dbani.

Gosia jaki wzielas cykl, 5 na 5? jaki jst nalepszy? 1 na 1 5 na 5 i cyba tez mozna 7 na 7? w ktorym szybciej waga spadnie?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując