Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻ i jego podejście do psa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 10:36   #158
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: TŻ i jego podejście do psa

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
czym sprowokował?
czy ty byś odebrała zdobycz psu którego dopiero poznałaś miesiąc temu, wiesz że ci nie ufa, wiesz że jest ze schroniska i może mieć nawyk bronienia swojej zdobyczy? Zbagatelizowałabyś znaki ostrzegawcze? Sądzę że nie.
Dlatego uważam ze pies został sprowokowany do takiej reakcji.
A to że nie lubisz psów daje się odczuć niestety.
Nie podoba mi się robienie z "psiarzy" jakichś wariatów którzy przedkładają psy nad ludzi. Przykro mi że masz takie złe doświadczenia, ale to jeszcze nie jest powód żeby wszystki psom nakazywać smycz i kaganiec.

Zastanawiające jest to że najwięcej do powiedzenia mają osoby z nikłym pojęciem w temacie. I ciągle czytam " a bo pies mojej teściowej" " a bo pies brata..." " a kiedyś widziałam..." "a kiedyś oglądałam..."
Ludzie, poczytajcie trochę naukowych publikacji, porozmawiajcie na temat szkolenia z osobami które się tym zajmują zawodowo, z tymi którzy resocjalizują psy ze schronów, z tymi którzy mają psy wyszkolone na wysokim poziomie a później zabierajcie głos.
Snujecie jakieś dziwne teorie i dyskusja robi się wręcz żenująca.
Autorka pisała- nie było warczenia, jeżenia się i szczerzenia zębów.

Pies powinien chodzic na smyczy i w kagańcu. Pomijam miejsca, gdzie nie spotyka się ludzi, bo przeciez i takie są, gdzie ułożonego psa można spokojnie puścic luzem na spacerze.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując