Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-14, 17:10   #2096
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 11

Dziękuję dziewczynki za odpowiedzi
No to czekam na jakiś zastój nie wiem nawet, czy te 3,5kg w ten tydzień to dużo, czy mało? w jakąś lekką paranoję chyba wpadłam, bo ważę się po każdym posiłku :P w ciągu dnia przybieram koło 300, 400 gramów. A Wy jakie macie różnice pomiędzy rankiem a wieczorem?

Jeśli chodzi o skórę, włosy i osad na zębach - nic się u mnie nie zmieniło osadu brak, włosy się błyszczą, skóra - albo mi się zdaje, albo troszkę gładsza i odrobineczkę bardziej napięta na udach się stała

Mam jednak straszny problem z odczuwaniem głodu... Nie czuję go wcale. Jedzenie nie chce mi przechodzić przez gardło. Jednak doradzałyście, by jeść na rozruszanie metabolizmu, więc zmuszam się. Ale po dwóch, trzech łyżkach/gryzach mam dość. Przed rozpoczęciem diety potrafiłam wtrąbolić całą pizzę popić trzema piwami i wciąż nie byłam pełna :P I też wyczytałam we wcześniejszych Waszych wiadomościach, że na Dukanie trzeba jeść co najmniej 1000 kcal. Mi za nic w świecie nie chce wyjść nawet 800 kcal... Jak Wy sobie z tym radzicie?
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora