Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 14:41   #672
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Moniś ja te pędzle dostałam od tej firmy do przetestowania. Dostałam 16 więc to nie był gotowy zestaw. Tylko na sztuki. Co prawda miałam wybrać określone modele potrzebne mi do wykonania makijażu abym je mogła w pełni przetestować ale ja wybrałam kilka a dostałam dużo, dużo więcej.
I w ogóle ja myślę że bardziej się opłaca na sztuki (czy to z tej firmy czy z innej) bo kupujesz dokładnie takie jakich potrzebujesz. A tych zestawach często są niepotrzebne pędzle albo takie rzeczy jak grzebyczek czy spiralka - po co za to płacić jak się z tego nie korzysta
dziękuje Kasiu za odpowiedź Też tak myślałam, że lepiej na sztuki, taniutkie są te pędzelki Twoja recenzja jest bardzo pomocna i kusząca super filmik

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Własnie wróciłam ze szkoły i powiem wam, że budynek w jakiej jest ta szkoła i jak ona w ogóle wygląda zrobiła na mnie wrażenie. Piękna odrestaurowana kamienica z nowoczesną windą. Szkoła mieści się na 5 piętrze, jest czysta i taka hmmm 'nowa' utrzymana w starym stylu, piękne antyki. Pani w sekretariacie bardzo ale to bardzo miła. Oprócz mnie było 7 osób wszyscy na stylizację jako jedyna byłam na makijaż. Umalowałam się w stylu rozświetlonego pin up. Zrobiłam wrażenie chyba xP. Bardzo fajni i wyluzowani ludzie . TEST był dla mnie mega prosty (jutro wyniki) mieliśmy na to 40 min pytań było 20. Wyszłam jako pierwsza po 15 min i ludzie byli w szoku ( w szczególności jak szybko pisałam i jak dużo xP). Gdy oni byli w połowie jak skończyłam xP. Pytanie mniej wiecej były takie (było ich ponad 20 wiec nie pamietam wszystkim): 1. Wymień 4 ciepłe i 4 zimne kolory 2. Podaj skojarzenia do kolorów czerwony, fioletowy, niebieski, szary, różowy 3. Czym kierować się musi makijarzysta by dobrze wykonywać swoją pracę (napisałam 6pkt xP) 4. CZym różnią się kosmetyki selektywne i profesjonalne? 5. Co to jest FASHION? 6. Przekreśl niepasujący wg ciebie element -> makijaż wieczorowy makijaż smokey makijaż ślubny (banalne wiadomo że ślubny xP) 7. Podaj znane ci marki profesjonalnych kosmetyków (haha wymieniłam 10 xP). I dalej nie pamietam. Jutro zadzwonią i będą się umawiać na rozmowę kwalifikacyjną potem będę wiedzieć czy się dostałam. A coś czuje że jak się dostanę xP.

Ufff. To się napisałam xP

KOLEJNY DZIEŃ jestem zachwycona tymi pędzlekami xP. Teraz przynajmniej mam świetne kreski bez poprawek xP

Olu gratuluje Ci i jestem z Ciebie dumna Mam nadzieje, że Ci się uda dostać do tej szkoły W sumie to jestem pewna, że tak Ten test to warunek dostania się ?? Kusicie tymi pędzelkami no!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora