Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-17, 00:46   #793
Centkowana
Raczkowanie
 
Avatar Centkowana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 105
Dot.: INSANITY - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
to jakiś żart? albo źle zrozumiałam, ale 1200kcal to przecież za mało! (chyba, że chodziło Ci, żeby w sumie tych kcal było 2200)
Tak chodzilo mi o 2200. Przeciez z czegos musisz miec energie na cwiczenia. Na glowe jeszcze nie upadlam Pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tiara Pokaż wiadomość
Centkowana ja po Insanity planuje zrobic Hybrid tzn. P90x + Insanity (tzn. po jakiejs przerwie zcwiczeniami 3x w tygodniu , zeby sie nie przetrenowac). Mam schedule do tego - generalnie cardio z p90x jest zastepowane workoutami z Insanity. Jak tam efekty po p90x, zadowolona jestes?

Ja dietke trzymam, jem odpowiednio duzo, zdrowe i dobrze zbilansowane posilki, waga sie nie zmienia, ale ubrania sa duzo luzniejsze i wszyscy naokolo widza efekty
Wlasnie zauwazylam, ze duzo ludzi laczy te dwa programy. Dokladnie tak jak mowisz. No ja poszlam za ciosem i zrobilam P90X bez mieszanki. Na poczatku bylo gorzej niz zle. Zupelnie sie nie przygotowalam, ale pozniej juz bylo ok. Sporo stracilam w centymetrach. A najwiecej wlasnie w biodrach, cyckach i udach. To bylo dla mnie priorytetem. Z cala pewnoscia moge swierdzic, ze nawet po powrocie do normalnego jedzenia, nie ma po tym efektu jojo i to sie chwali. To jest NAJWAZNIEJSZE. Bo co nam z tej meczarni jak znowu czlowiek by przybral na wadze podwojnie
Centkowana jest offline Zgłoś do moderatora