Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-18, 16:35   #2917
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Trzymam

A masz jakas super czarna kredke, ktora stosujesz na waterline? Ja ciagle poszukuje, ale nic mi sie nie trzyma

Jeszcze tak mi sie przypomnialo, ze jak bylam u nas w MACu, to wiekszosc TTB byla wyprzedana, a na stronie wszystkie te rzeczy sa. MAC ma pokrecona polityke, co? Przeciez mogli by zrobic jakas dostawe, bo to by napewno zeszlo, a co by nie zeszlo mogliby przecenic, albo wyslac do CCO.
Ale oni chyba chce zgrywac niedostepnych .....
Kiedyś na bezcłówce kupiłam zestaw Diora z tuszem, czymś do demakijażu i właśnie czarną kredką... Tusz poleciał do kosza po 2miesiacach (beznadziejny przereklamowany Diorshow) ale kredeczka super głównie ją tam daję.

No co do tej polityki - nie ogarniam. Serio. Na bank by sprzedali, no a przynajmniej te rzeczy które najszybciej zeszły... Jak w pierwszym dniu wyprzedał się np. Sweet And Punchy -- dosłać jeszcze parę sztuk. Ale nie. Tylko wybrani (czyli cały świat i trzy miasta w PL ) mogą "upolować" limitowanki... Zobacz, nawet terminologia jak na wojnie... "Upoluję", "dorwę", plus do tego wielka niewiadoma "będzie jeszcze czy już nie ma szans?"... bleh. Gdyby nie fakt że tak MACa kocham to bym się obraziła...

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

http://www.temptalia.com/mac-venomou...ntent=FaceBook

__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora