Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-19, 14:24   #217
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: produkty Lush

dziewczyny, byłam na wątku zakupowym, ale tam chyba właśnie zamówienie zostało zamknięte - czy któraś z was wie coś może o nowym zamówieniu jakoś wkrótce?

z lusha mogę dorzucić bardzo subiektywne opnie o takich produktach jak:

honey i washed the kids - pachnie cudownie i ładnie się pieni, ale zmydla się szybciutko niestety

vanilla dee-lite - balsam do ciała, użyty po umyciu sie HIWTK rewelacyjnie się łączy z tym zapachem i utrzymuje się na skórze cały dzień. sam balsam pachnie jak wanilia i creme brulee, przypomina też trochę white musk z the body shop

jumping juniper - od marca nie mogę go zużyć, taki jest wydajny! a włosy (półdługie) myję codziennie, pachnie super ale zapach nie utrzymuje się długo

breath of fresh air - idealny w warunkach klimatyzacji, likwiduje uczucie ściągniecia i pieczenia

tea tree toner - nie mam jeszcze zdania, wydaje sie że zapobiega wypryskom ale nie wiem czy nie bardziej zasługa kawitacji

lemslip - mydło, pachnie jak lemon curd, cudownie oczyszcza skórę problematyczną

buffy- ech, szybko się kończy ale jest niewiarygodna, nadaje skórze piękny glow, nawilżenie i gładkość, jest niesamowita

squeaky green - mam całą kostkę, czekam aż mi się jumping juniper najpierw skończy
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora