Wizaz.pl - Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci - Co zabieracie ze sob± na wakacje? (długie)
Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-22, 23:17   #12
agu¶83
Raczkowanie
 
Avatar agu¶83
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomo¶ci: 70
Re: Co zabieracie ze sob± na wakacje? (długie)

Ja radze tak:
- zamiast zelu pod prysznic kostka Dove ladnie pachnie, nie wysusza skory a przy tym lest lekka i nie zajmuje duzo miejsca
- zamiast peelingu radze wziac rekawice do masazu tez jest lzejsza i poza tym zastepuje rowniez myjke czy gabke...
- zawsze biore oddzielnie szampon i odzywke do wlosow, bo te 2 w 1 jakos mi nie pasuja ;/
- zamiast balsamu do ciala biore oliwke, bo juz wiem z doswiadczenia ze na wmasowywanie jakiegokolwiek balsamu zwykle nie ma czasu z oliwka jest mniej roboty a poza tym opalona skora lekko polyskujaca od oliwki wyglada bardzo apetycznie
- antidral oczywiscie musi byc a do tego ja biore jakis ladny dezodorant w sprayu np Coty albo mgielke do ciala i nie musze brac juz wody toaletowej
- tonik + zel do twarzy (no, w ostatecznosci moge myc buzie kostka Dove)
- kremy z filtrem do ciala i twarzy
- krem Nivea przyda sie do rak, do stop, do ciala, pod oczy, na wysuszona lub podrazniona opalaniem skore no, taki niezbednik
- z kolorowki biore tusz, puder w kamieniu i blyszczyk (niestety wtedy tez trzeba zabrac preparat do demakijazu ;/ chyba ze masz taki sprytny zel do twarzy
- plyn do higiemy intymnej - radze wziac, bo te publiczne toalety, baseny itd roznie moga sie odbic na naszym zdrowiu wewnetrznym ;/

Mam nadzieje ze pomoglam troszke skrocic liste ja kiedys tez bralam pol torby kosmetykow, ale juz wiem, ze pozniej nie ma sie czasu zeby to wypakowac a co dopiero uzywac

Pozdrawiam wszystkie Wizazanki
agu¶83 jest offline Zgło¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c