Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sex oralny , czy to przez to ? :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-22, 13:36   #34
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
niestety nie trafilas napisalam tak na zapas co moze sie stac a wtedy bedzie temat : co mam robic - on sie ze mnie smieje...

dla szanujacych dziewczyn jest ponizajace i koniec.

a jak autorka? wyleczona juz czy nie?
Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
"posladeczki.." inna sprawa ale nie miedzy nimi.. czarne oczko... to jest obrzydliwe. jestem w zwiazku juz 4,5roku i chyba juz wsyztskiego probowalam ale do czegos takiego sie nie znize. sorry ale nie dopuszczam do siebie nawet takiej mozliwosci . to tyle z mojej strony na ten temat.
p.s nigdzie nie ocenilam ciebie, tylko wypowiadam sie na temat tego zachowania a to jest roznica. nikogo nie obrazilam. pozdro

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Co do Blodni - jezeli ludzie sobie ufaja, to nie ma czegos takiego jak ponizenie... to jest seks i tam jest wszystko dozwolone.


a sranie na siebie tez jest dozwolone jak partner to lubi??? to tez jakis rodzaj urozmaicenia w seksie z tego co mi o uszy sie obilo..
przepraszam za slownictwo ale nie moge czytac tych glupot..
obrzydzenia dostaje. wycofuje sie z watku bo wyczytalam cos co mnie zbulwersowalo i chyba przeze mnie odbieglismy od tematu i glownych celow autorki, wiec nie ciagne konfliktu bo i tak sie nie dam przekonac . powodzenia w leczeniu pozdrawiam
Z pogrubionego wynika ze uważasz że jeśli dziewczyna coś takiego "toleruje" (bo lubić tego nie może bo to przecież obrzydliwe) To się nie szanuje.

Chodzi o to że TY nie dopuszczasz takiej opcji ale są inni, dla których to może być przyjemne Ja osobiście tego nie praktykuję i nie będę ale rozumiem, że komuś może to sprawiać przyjemność, a tam gdzie się dwoje ludzi kocha, rozumie swoje potrzeby i szanuje nie ma miejsce na poniżenie (zwłaszcza przy robieniu czegoś co nie przeszkadza żadnej ze stron)
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując