Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KAWArnia na emigracji - parking strzezony
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-22, 15:22   #1787
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2015887 8]Nie kazdy roczniak musi chodzic, a moj osobisty 2,5 latek nie mowi, tzn, ze cos ze mna jest nie tak
[/QUOTE]

Nie przejmuj sie, moja Mama jest pedagogiem specjalnym (oligofreno), a moj najstarszy brat do 3 roku zycia nie mowil, tylko huczal. Jak sowa: wszystko bylo "hu-hu!". Mama robila z nim cwiczenia logopedyczne i jak juz zaczal mowic - to do dzisiaj nie moze sie zamknac
Ale nie mialo to jakiegos wplywu na jego rozwoj - zaczal czytac w wieku 3 lat (ksiazke kucharska). No i rok wczesniej poszedl do szkoly, gdzie przez pierwsze 3 lata nudzil sie niemilosiernie (i bardzo rozrabial...)

Chodzilo nam o to, ze karmiac piersia powinno sie unikac gwaltownych diet odchudzajacych, bo samo karmienie piersia jest dosc obciazajace dla organizmu, prawda?

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
ja nie, ale na pewno się wybieram
Ja tez!

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Chce sie rowno opalic przed slubem i zdecydowalam sie podjac drastyczne srodki- solarium.
Ja tez chodzilam na solarium przed slubem ba! jeszcze TZa zagonilam, aczkolwiek jestem swiadoma, ze solarium to ZUO

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
A ja chyba bede musiala kupic nowy samochod , jeden mily pan dostarczyl mi niezapomnianych wrazen wjezdzajac z impetem w bok mojego slicznego Saxo.
Ojeny, a Ty jestes cala? Nic Ci sie nie stalo? A ten pan to co, nie zauwazyl Cie????
Alfa piekna

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Kofi szybko i na stałe zgubionych kilogramów oraz aby Cię dzieciaki w szkole nie wkurzały ani nikt inny/ Sto lat Sto lat!!!!
Kofi! WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ!!!
: roza:

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
cos mnie zaatakowalo i jedyne o czym marze, to zeby mnie ktos dobil ktoras chetna
Wirus? Bakteria? Niechec do zycia? Sprecyzuj bo nie wiem, czy faktycznie dobijac, czy sa szanse na wyjscie z impasu
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora