Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Codzienność kobiety cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-22, 15:59   #2303
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez asia_stan Pokaż wiadomość

A teraz co u mnie:
-wczoraj zrobiłam 23 słoiki kompotów i 16 słoiczków dżemu, wszystko z truskawek oczywiście;
-do mojej starszej córki nie mówimy w ogóle zdrobniale, bo po prostu nie chciała od poczatku więc to uszanowalismy i mówimy po prostu: Anastazja;
-26 czerwca mija 3 lata odkąd moja Zuzia urodziła się martwa; (przynajmniej juz moge o tym mówic normalnie, a nie przy każdym wspomnieniu zalewać się łzami);
-a teraz radośnie-23 czerwca mija rok odkąd mamy nasze dzieciaczki i staliśmy sie prawdziwą rodziną-z tej okazji w sobotę robimy grilla z tortem na początek, będa tyko sąsiedzi z naszej ulicy (jedno małzeństwo) i moja przyjaciólka bo reszta mojej "rodziny" nas wogóle olała, więc tez nie odezwę się do nich już.
Pozdrowionka.
za kompoty i dzemy podziwiam
Asi bardzo wspolczuje narodzin martwej coreczki, nie wiedzialam o tym nawet ciesze sie, ze Twoja nowa wielka rodzinka daje Ci sile do pogodzenia sie z tym wspomnieniem.
Ciezko uwierzyc, ze to juz rok jestescie razem. Nigdy nie zapomne jak zbieralysmy tu wszystkie szczeki z podlogi z podziwu dla Ciebie i meza za Wasze wielgachne serca i odwage! Nie wiem jak u dziewczyn, ale dla mnie zawsze zostaniesz numerem jeden! A w ogole teraz mi uswiadomilas, ze Twoj maz dostal najwspanialszy prezent na dzien ojca - 3 pociechy!
Co do rodziny - nie mozna kogos, kto tak olewa wszystko i wszystkich nazwac rodzina Niedawno jakos mialam pytac, czy dzieciaczki maja dobry kontakt z nowa rodzina. Przykro, ze tak Was olali, ale coz. Poradzicie sobie bez nich

Cytat:
Napisane przez Motylicaja Pokaż wiadomość

heheh Siostra mi uklada diete.....malo a czesto:rolleyes :

ja juz po Obiadku zrobilam dzis dla Rodzinki??
A co jesz np, albo czego nie jesz?
Co na ten obiadek robilas?


Kasiu wspolczuje chorob maluchow, u Ciebie jakos zawsze tak parami wszystko lazi, ehh. Kuruj ich zebyscie mieli swietne wakacje z Gabi Butki fajne bardzo, ale ja podobnie jak Gabi nie mialabym do czego zalozyc


Aga gratulacje dla małej

DARIA! GRATULACJE!!



Bylam wczoraj zmierzyc jedna suknie slubna, nie bylo tej konkretnej ale zalozylam troszke podobna. Powiem Wam, ze pierwszy raz w zyciu sie sobie wczyms podobalam tak na prawde skromna jestem, wiem

__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując