Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Codzienność kobiety cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-22, 19:26   #2306
marzenkaz
Zakorzenienie
 
Avatar marzenkaz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 269
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez fruzienka Pokaż wiadomość
Madrze powiedziane

Gabi z tego co kojarze to mialaś piękną suknię, pokaż mi zdjęcie koniecznie takz przodu zeby bylo widac cala A jesli nie chcesz na forum to na priv podam Ci mejla Jesli chodzi o mnie, to ciezka sprawa, zebym ja uznala, ze dobrze wygladam w czymkolwiek. Ta suknia akurat po prostu miala taki kroj, ze wyszczuplala bardzo. A ja malutka nie jestem i wygladam jak slonica ciezarna w wiekszosci rzeczy... A chwalilam sie Wam sala, w ktorej bedzie wesele?
W ogole dziewczyny moze byscie sie pochwalily sukniami swoimi? Wiem wiem, nudna jestem

Marzenkaz - nie wiem czy odpisalam, najwyzej sie powtorze Slub jest 14 maja, wiec jeszcze duzo czasu, ale ja straszna maruda jestem, dlatego chcialam zobaczyc, czy dobrze wygladam w fasonie, ktory mi sie podoba. Ale suknie bede zamawiac tak na przelomie listopad/grudzien
Dzięx za odpisik No nie pisałaś więć miło wiedzieć o ślubie no ja też napewno będę marudzić Dziewczyny mam jedna na oku ale jaka piękna mówię wam cudo! taka nie obnoszona jak inne tylko góre bym przerobiła bo takiej nagiej nie lubie ale nie wiem jak sie tu foto wysyła to bym wam wyslała co wy na to?? pomóżcie mi jak sie fotki tu wstawia
marzenkaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując