Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażanki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-23, 13:29   #2302
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażank

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ech no właśnie... tabletki anty są super do póki nie pojawią się skutki uboczne...

ja chcę odstawić jakoś we wrześniu właśnie z tego względu a głównie przez cellulit i niskie libido.No i dlatego, że biorę 6 lat i nie chc już się truć.

To otwieramy knajpkę tajsko- chipsową ;D

a z tymi grzankami świetny pomysł w sumie to takie proste- posmarować masełkiem albo posypać grzanki ulubionymi przyprawami. Muszę spróbować.
ja jeszcze jako alternatywę chipsów lubię suszone banany co czasami w musli można znaleźć albo kupić osobno. Ale niezdrowych chipsów nic mi się zastąpi

ja najbardziej lubię Pringles w tych tubach.. drogie ale to takie prawdziwe chipsy mniam



ja po Yasminelle przytyłam 5 kg ale podejrzewam, że to nie tylko wina tabsów;-)
fakt faktem, teraz Yasminelle są ok ..przynajmniej nie licząc cellulitu i różnych akcji z libido ale przy poprzednich miałam deprechę i wahania nastrojów.

O odstawieniu myślę już rok ale

po pierwsze : seks w gumce mniej mi odpowiada

po drugie : robimy to z Tżtem zazwyczaj gdy jego rodzice są za ścianą więc czasami szybko szybko pod kocem na spontana i wtedy tabletki bardziej się sprawdzają niż zakładanie gumki

po trzecie: boję się wysypu trądziku (nie tylko twarz ale i pewnie plecy ) no i bolesnych długich okresów (zanim oczywiście dostanę okres i mi się po odstawieniu cykl ureguluje może minąć wiele miesięcy) ale w końcu kiedyś trzeba odstawić.

Endorfina, powodzenia w nauce, będę trzymać kciuki za egzaminy
kurde... ja już nie jestem studentką i czuję się staro

pamiętam, że jak zawsze miałam się uczyć do sesji to nagle wynajdowałam sobie wymówki- ciągle byłam głodna i robiłam kanapki albo kawę albo zaczynałam sprzątać pokój chociaż ogólnie jestem bałaganiarą, albo ciągle na wizaż wchodziłam.. wszystko byle by się nie uczyć ....
zrobiłam godzinę ćwiczeń- wyglądam jak burak na twarzy:... mam ogólnie skłonności to czerwienienia się po ćwiczeniach, bieganiu itp
też lubię Pringles chyba najlepsze chipsy

nie dziękuję za trzymanie kciuków

hehe, jak staro! wnioskując po nicku jesteś 86 rok, więc naprawdę nie jesteś wiele starsza

tak, jak jest sesja, to budzą się we mnie nowe talenty

mnie przy tabsach łapią częściej infekcje, bez nigdy nic mi się nie przyplątało.. tak, jak Ty boję się wysypu, obfitych i bolesnych krwawień, poza tym ma się ten komfort psychiczny i zawsze się wie, kiedy okres dopadnie, można sobie wszystko fajnie zaplanować...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora