Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wychodzą maluszki, my gubimy brzuszki- Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz. VIII.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 20:58   #140
lazurowa
Wtajemniczenie
 
Avatar lazurowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże :P
Wiadomości: 2 026
GG do lazurowa
Dot.: Wychodzą maluszki, my gubimy brzuszki- Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2010 cz. VIII

Przyszłam na chwilę, bo już mój mózg nie pracuje tak jak powinien.

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Dawno maluszkow nie wrzucalyscie dziewczyny ja z chcecia bym sobie popatrzyla na sliczne malenstwa a i tak jak zaproponowala Agravka chyba wczesniej super by bylo gdyby na pierwszej stronie oprocz danych suchych byly zdjecia maluszkow oczywiscie Lazurka by musiala chciec edytowac i wiem, ze troche z tym zachodu wiec nie nalegam
Nie wiem czy się tak da, bo podobno post może mieć określoną długość, rozmiar i nie wiem czy by się zmieściły.
Pomyślimy po obronie ok?

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość

lazurowa niech mama lepiej to sprawdzi
Jutro idzie do lekarza jak to nie zniknie, ale najpierw musi iść na ranną zmianę do pracy

Cytat:
Napisane przez jusdan77 Pokaż wiadomość
lazurowa przykro mi z powodu mamy, pewnie sama się martwi czy Tobie nie zaszkodzi tym bardziej że nie wie co to za wysypka.Jeśli możesz to na razie odizoluj się w miarę możliwości i siedź u siebie w pokoju.
Żebyś wiedziała, że się martwi.
Boi się cokolwiek jeść, bo nie wiemy skąd to się wzięło.
Zaraz wysyłam ją pod prysznic z płynem hippa dla dzidziulka, bo nic innego tak delikatnego nie mamy w domu.
Siedzę u siebie w pokoju i zakuwam na jutro...

Cytat:
Napisane przez pilotka f16 Pokaż wiadomość
no to sprobujcie na jutro albo pojutrze umowic ja do lekarza - ale miejmy nadzieje, ze przejdzie...

hehehe infolinia
Jak nie zniknie przez noc to jutro mama idzie do lekarza.
Ja i tak mam cały czas gorącą linię więc mi bez różnicy, a z telefonem się nie rozstaję.

Cytat:
Napisane przez Bajka9 Pokaż wiadomość
Lazurowa trzymam kciuki! nie mam wątpliwości że będzie bdb
A ja chcę to mieć po prostu z głowy.

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
lazurowa trzymam kciuki za jutro!!



Ja się kładę z moimi pięknymi karteczkami, może przez poduszkę coś wejdzie do głowy. A jutro starym indiańskim sposobem będę od 6 rano wbijała do głowy to co jeszcze do niej nie weszło. Nie ma to jak uczyć się na ostatnią chwilę
__________________
Miłość ma nowe owocowe imię- Jagoda
lazurowa jest offline Zgłoś do moderatora