Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-24, 12:25   #26
Ksiezniczka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Cytat:
Napisane przez tintin90 Pokaż wiadomość
Depilacja bikini to jest depilacja całych miejsc intymnych czy tylko włosków wystających spod bielizny ? Bo już sama nie wiem ?
Możesz zrobić sobie zwyczajne bikini a możesz też brazyliskie czyli dokładne:P I wszystkie włoski zostaną Ci usunięte

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
ja mam pytanko po depilacji nóg maszynka i pianka smarowac trzeba odrazu balsamem czy na drugi dzien?
bo gdzies słyszałam ze na drugi
Skórę trzeba nawilżać zawsze a przede wszystkim wtedy kiedy jest podrażniona więc jak najbardziej po depilacji

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez natali89 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko...golę nogi maszynka i mam takie krosteczki a chcialabym miec gladkie nogi ...chcialabym zaczac uzywac plastrow z woskiem ale czy one wygladza dostatecznie nogi i czy pozbede sie tych krostek?
Te krostki to najprawdopodobniej zapalenie mieszka włosowego , włosy wrastają się pod skórę.. w takim wypadku odradzam golenie maszynką.. Teraz powinnaś robić peeling często lub masować gąbką czy rękawicą . Problem powinien po jakimś czasie zniknąć.. A depilować plastrami.. choć może się zdarzyć ze i po plastrach beda nadal wrastac pod skore i wtedy nalezalo by sie udac do kosmetyczki na wosk
Ksiezniczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując