Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - etorebka.pl - część X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 17:37   #106
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: etorebka.pl - część X

Witam się w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Ana

Ciekawe, kiedy będą zdjęcia Milou
już teraz

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Oto moja Lizzuchna
Śliczna jest ta torebeczka

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
Zaoszczędziłam 129 zł i teraz mogę dalej e etorebkach marzyć, a tak musiałabym sobie zrobić przerwę w zakupach do jesieni chyba, do nowej kolekcji Także nadal myślę nad różową Emilką i czekam aż pan Krzysztof ją przeceni o 10 zł
Różowa emilka ładniejsza niż ta z Zary, nie masz czego żałować.

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę klikać pelaye Dobrze mieć imieniny Co prawda muszę zrobić wpłatę na poczcie ale poczekam, bo warto a i jeszcze się zastanawiam na granatową aną Mam jeszcze czas do namysłu
Wszystkiego najlepszego i gratuluję prezentu - może też sobie zażyczę Pelayę na imieniny w lipcu?

A oto Milou.

Skórka jak w Anie, miękka, milutka. Rączki odpowiedniej długości by weszła na ramie - super, tak właśnie chciałam, minus rączek - niestety są wykończone lakiem :/

Kolor...
otóż różni się od tego na zdjęciach sklepu jest bardziej zielonkawy niż błękitny i nie mogę się zdecydować czy to dobrze czy źle Chyba jednak dobrze bo bałam się trochę, że będzie taki słodki błękit, a to by mi nie odpowiadało.
Przez fashin victims kolor mógłby być określony jako miętowy jest taki nieokreślony powiedziałabym błękitnozielony z małą domieszką szarego

Generalnie torebka jest bardzo ładna, starannie wykończona, z pewnością będzie funkcjonalna. Z przodu ma kieszonkę, co jest dla mnie fajne, bo w wielu etorebkach brakuje mi takiej podręcznej kieszonki zewnętrznej na chusteczki czy błyszczyk
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/

Edytowane przez ankhax1
Czas edycji: 2011-12-18 o 22:31
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora