Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-28, 18:39   #4225
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Ela, weź się w garść
Jesteśmy w tym samym wieku i nie ma co się mazać tylko pierś do przodu i do boju!!!!!
Zmarszczki, siwe włosy??? No i co z tego??? Życie jest piękne, trzeba z niego czerpać pełnymi garściami póki można, żeby mieć co wspominać, kiedy przyjdzie czas na chodzenie przy balkoniku.
Ja tam mam w nosie menopauzę, pewnie, że mi się to nie podoba, ale mam zamiar wziąć to na klatę i biec dalej póki sił starczy!!! I dopóki nie będę miała objawów to nie mam zamiaru chodzić po lekarzach, poza standardem of kors , bo od tego to się naprawdę można pochorować

Także poprosimy uśmiech numer 1 i heja

Optymizmu Pokrzywko i pogody ducha, nie jesteś sama Nie ma się czym przejmować.

A poza tym witam wszystkie wizażanki. Jak tam zlocik się udał???
dziekuje kochana
Tak naprawde to meczy mnie widmo jednego skorupiaczka, ktorego trzeba wykluczyc...Bede musiala isc do szpitala

Dziewczyny, mam problem.
Kilka dni temu dostalam na mail info z paypala, ze zostala zrealizowana platnosc za LureBeauty- troche sie zdziwilam, bo nic nie zamawialam-to co zamowilam, otrzymalam, ale pomyslalam sobie, ze moze to cos w systemie sie pochrzanilo i zdublowany mail przyszedl.
A dzis laurka z Celnego.
Przesledzilam obciazenia karty kredytowej-Lure Beauty z tym samym numerem sciagniete 2x. Czyzby zamowienie, ktore juz dostalam, wyslane zostalo drugi raz?
Dlaczego zostaly mi sciagniete jeszcze raz pieniadze bez mojej akceptacji?
Nie chce tego zamowienia-co robic?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora