Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-29, 20:13   #2987
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
już po wszystkim byłam w przeogromnym stresie, nawet się rano popłakałam z tej niemocy, ale zdałam! sama w to jeszcze nie wierzę, tym bardziej, że przede mną sporo osób oblało
cieszę się niesamowicie i równie mocno dziękuję za kciuki
Gratuluję.
Wiedziałam, że zaliczysz.
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam na spotkaniu z dziewczyną, która ma ślub w ten sam dzień. Oczywiście tak jak myślałam, wzięła sobie najdroższą florystkę w mieście, bo widać, że jej na kasie nie zależy, za wszystko płacą mocno nadziani teściowie. Oczywiście nie chce mojej dekoratorki, bo ta jej to znajoma. No i taka dekoracja kosztuje od 1200zł (wyszłoby po 600) Ale ona wymyśla różne rzeczy i obawiam się , że może wyjść drożej, choc ja powiedziałam, że na taką cenę mogłabym się zgodzić, ale na wyższą już nie. Ona twierdzi że będzie w takiej cenie. No i już sama nie wiem. A my mamy ślub pierwsi, nasza florystka powiedziała tak 1000zł- max 1200 za dekorację kościoła. To też taka moja znajoma, ale tamtej dziewczyny się nie przekona do mojej...
No to faktycznie niedobrze, że tak to się układa. Ale może jednak uda Ci się przekonać tą dziewczynę do Twojej florystki? Albo chociaż dojdziecie do kompromisu?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
EDIT: Co to, wszystkie się opalacie, że taka cisza? Tylko ja w robocie siedzę?
Aż sama nie wierzę, że przez cały dzień praktycznie nic tu się nie działo.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora