Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Benefit.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-30, 01:58   #727
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Kupiłam siostrze na allegro Boi-inga i zastanawiamy się, czy to nie podróbka. Kartonik niby ok (z przodu), jest kod z datą (tzn ten czterocyfrowy), z tyłu podkreślone London (któraś dziewczyna miała coś innego podkreślone, więc teraz zwróciłam na to uwagę)... Początkowo zdziwiło mnie, że korektor jest taki ciemny (odcień 01). Nie tak dawno kupiłam na spróbowanie ten korektor, tyle, że w czarnym opakowaniu (teraz jest odkręcane), był jasnobeżowy. Ten jest jakiś ciemny... No ale pomyślałam, że może światło źle pada. Pomaziałam, pod "spodem" ukazał się dużo jaśniejszy...Cuda jakieś. No nic, mówię, trzeba wypróbować na kimś. Padło na mnie, bo ja byłam niepomalowana. Konsystencja jakaś taka tępa... W porównaniu do tego boi-inga, którego miałam (chwilowo) jakieś 2 miesiące temu, ten jest suchy i tępy. Może jestem przewrażliwiona, że zamówiłam jej bubla?. Idąc dalej... Pamiętałam, że kazano tu sprawdzać składy. No to wygrzebałam skład. Ten w czarnym pudełeczku miał chyba inny, bo w KWC jest taki długi podany. Wygrzebałam na 3-4 stronach skład tego w odkręcanym (on był pokazany), no i parę nazw jest innych... Przepiszę, a jutro (dziś) chłopak pożyczy mi aparatu, to zrobię zdjęcia i wkleję, co by rozwiać wątpliwości...

Podkreślę to, co się nie zgadza "słownie". Zamienione są "miejsca" talcu. W moim nie ma napisanego "bha" (chyba chodzi o kwas). Wyrażenia w nawiasach są w drugim poza nawiasem... Tzn tak jakby odwrotnie...

Skład na "moim" boi-ing'u:

Diethylhexyl adipate, talc, ethylhexyl stearate, beeswax (cera alba), copernicia cerifera (carnauba) wax, petrolatum, zeamays (corn) oil, ethylhexyl palmitate, propylene glycol, butylparaben, propyl gallate, citric acid. May contain: titanium dioxide (CI 77891), Iron oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).


A tu skład znaleziony w internecie:

Dioctyl Adipate, Octyl Stearate, Talc, Beeswax, Carnauba (Copernicia Cerifera) Wax, Petrolatum, Corn (Zea Mays) Oil, Octyl Palmitate, Propylene Glycol, Butylparaben, Ctiric Acid, Bha. May Contain: Titanium Dioxide, Iron Oxides.


Podaję stronki, gdzie go znalazłam (skład):
http://www99.epinions.com/specs/Bene..._Ing_Concealer
http://www.amazon.com/Benefit-Cosmet.../dp/B001U03Y20
http://www.consumerhelpweb.com/cosme...efitboiing.htm



Wygląda na to, że powinnam się już martwić..?


Do sprzedawcy już napisałam (na aukcji nie pisało, że to oryginał, jedynie "nowy, nie używany, świeży"). Pisało, że towar z UK, sam sprzedawca też wysyła z UK. Nie ma żadnych negatywów, neutrali (wiem, że to o niczym nie świadczy, bo niektórzy boją się wystawiać...). Zapytałam wprost, czy produkt jest oryginalny. Odpowiedziano mi, że mogę zwrócić, ale produkt został kupiony w Bootsie i że nie sądzi, aby tam handlowano podróbkami...

Nie wiem co o tym sądzić, nie ukrywam, że chciałabym się mylić...

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-06-30 o 02:12
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując